חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בדרך לכתב אישום: הצהרת תובע הוגשה נגד צעיר שירה זיקוקין על לוחמי מג"ב

ירה זיקוקין לעבר לוחמי מג"ב שפעלו בעיסאוויה בירושלים ונעצר על ידם. בתום חקירת המשטרה, הוגשה לבית המשפט הצהרת תובע וצפוי כתב אישום כנגד החשוד במעשה

לפני כשבוע בשעות הערב, החלה הפרת סדר אלימה במהלכה רעולי פנים ירו זיקוקין, השליכו בקבוקי תבערה ויידו אבנים לעבר לוחמי מג"ב שפעלו בשכונת עיסאוויה בירושלים.

בעקבות הפרת הסדר, מסתערבי מג"ב נאלצו להשתמש עם מגוון כוחות ואמצעים לשמירת הביטחון והסדר ולטיפול נחוש בהפרת הסדר, והגיבו באמצעים לפיזור הפרות סדר להדיפת המתפרעים.

צילום: דוברות משטרת ישראל

במהלך השימוש באמצעים לפיזור הפרות סדר, בוצע שימוש על ידי מסתערבי מג"ב ברוגר לעבר חשוד שירה זיקוקין, וזוהתה פגיעה בו והחשוד פונה מהמקום על ידי צוות רפואי.

זמן קצר לאחר המקרה, החשוד נעצר על ידי שוטרי תחנת שלם של מחוז ירושלים, נפתחה חקירה ומעצרו הוארך על ידי בית המשפט מעת לעת.

עם סיום החקירה וגיבוש תשתית ראייתית כנגד החשוד (20, עסאוויה), לפני מספר ימים, הוגשה נגדו הצהרת תובע ומעצרו הוארך ב- 4 ימים עד לתאריך 13.7 בכוונה להגיש נגדו כתב אישום על ידי הפרקליטות.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לעצור, לחקור ולפעול למצות את הדין עם מפרי סדר באשר הם ופורעי חוק אלימים שיפגעו או ינסו לפגוע בשלומו, בבטחונו וברכושו של הציבור".

החטא עונשו: עשרות נעצרו בהפגנות ברחבי הארץ, 10 מהם בירושלים

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן