עם מספר שיא של כיתות וגני ילדים: מערכת החינוך בעדי ירושלים פתחה שנה

עם מספר שיא של כיתות וגני ילדים: מערכת החינוך בעדי ירושלים פתחה שנה; 25 כיתות לימוד במרכז עדי ירושלים לתלמידים עם צרכים מיוחדים נפתחו בשנת הלימודים תשפ"ד.

אירוע הפתיחה צוין עם התרגשות רבה, כשהטקס החגיגי נחתם בתפילה לשנה של צמיחה והגשמה עצמית.

בעדי ירושלים, מרכז ייחודי מטעם עמותת "עדי", המעניק מעטפת טיפולית, שיקומית וחינוכית למאות ילדים, נוער ובוגרים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית מורכבת, ציינו בהתרגשות רבה את פתיחת שנת הלימודים תשפ"ד.

מעל 100 אנשי צוות בבית הספר, ועוד כמות דומה של תלמידים עם צרכים מיוחדים נרגשים במיוחד, ב-25 כיתות לימוד של בתי ספר וגני ילדים, מספר שיא במערכת החינוך של המרכז, פתחו שנת לימודים נוספת יחדיו באירוע חגיגי ומשמח עם קירות מקושטים ומעוטרים, כאשר פעילות מוזיקלית מרכזית בלובי קיבלה את פני הצוות והתלמידים.

צילום: עדי ירושלים

בעדי ירושלים ציינו, כי ההתרגשות ניכרה בכל פינה לצד חיוכים גדולים, וחתמו את אירוע פתיחת השנה בתפילה לשנה של צמיחה ומימוש עצמי מתוך בריאות ושמחה.

לדברי מנכ"ל עדי ירושלים, הגב' שלומית גרייבסקי: "עוד שנה של לימודים במערכת החינוך שלנו יוצאת לדרך, דבר שאינו מובן מאליו עבור החניכים והצוות המסור שלנו. אני מאחלת לכל התלמידים, להורים ולכולנו שנת לימודים פורייה, שמחה ומבורכת. מי ייתן וכל תלמיד, חניך, מורה ואיש צוות ישכיל, ייתרם ויתרום לאורך השנה."

מנהלת מערכות חינוך במרכז עדי ירושלים, רחל פישהיימר אמרה: "אנחנו בהתרגשות גדולה בפתיחת שנת הלימודים החדשה ומברכים את כולם בשנה של התפתחות והצלחה.

השנה יש לנו 25 כיתות במערכת החינוך בעדי ירושלים, מספר הכיתות והגנים הרב ביותר שהיה לנו עד כה. רכשנו עוד ציוד מתקדם ושיפצנו כיתות. מאחלת לכולנו שנה של התקדמות ונחת."

צילום: עדי ירושלים

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן