החל החימום לבחירות – הערב ישיבת מועצת העיר – ומה אומרים בעירייה על סיעות התעוררות ויחד בירושלים? I כל הפרטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

הערב תתקיים בבניין העירייה בכיכר ספרא, ישיבת מועצת העיר ירושלים, בה כבר יחל מסע הבחירות באופן לא רשמי של מרבית מנבחרי הציבור.

למרות שהקמפיינים הרשמיים יתחילו רק בעוד כעשרה חודשים, בספרא כבר ערוכים לבחירות, ולאחר שאתמול, באופן רשמי, עברו ימית יואלי אלה ואבישי כהן מסיעת 'התעוררות' לסיעה החדשה שהקימו 'יחד בירושלים', במהלך שגרר תגובות, גם בעיריית ירושלים הגיבו לדברים.

נציגי שתי הסיעות כבר ערוכים עם הדברים שהם מתכננים לומר הערב בישיבת מועצת העיר, ובעוד חברי מועצה מדברים ביניהם על אפשרות לחבירות נוספות בשבועות הקרובים בעיריית ירושלים מגיבים להחלטת יואלי אלה וכהן להקים את הסיעה החדשה.

בעיריית ירושלים ברכו על המהלך ומסרו בתגובה: " בימים אלה מתנהל מו"מ על צירופם של אבישי כהן וימית יואלי, שחברו והפכו לסיעה אחת. אנו מקווים שהמו"מ עמם יצליח, והם יצטרפו למעגל העשייה, לטובת העיר ולטובת תושביה".

לאוהבי הפוליטיקה, הערב צפויה ישיבת מועצה מעניינת במיוחד, מומלץ לעקוב, אנחנו נעדכן.

הכינו את המטריות – תחזית מזג האויר בירושלים לימים הקרובים

אולם המליאה, יהיה סוער הערב? צילום ארכיון: דוברות עיריית ירושלים
תגובות פייסבוק

כתבות נוספות

השכרת מכולות משרד

אם בעבר הקונוטציה למשרד הייתה בהכרח מבנה משרדי מפואר, גבוה ויוקרתי הממוקם בלב העיר, כיום ישנם הרבה פתרונות ביתיים, חמימים וזולים יותר. אחד מהפתרונות הללו,

קרא עוד »
אחד העצורים

למעלה מ-20 חשודים תושבי סילוואן נעצרו אמש; החשדות: הפרות סדר, סמים והזדהות עם ארגוני טרור

בפעילות אכיפה משולבת בהובלת משטרת ישראל בסילוואן שבמזרח ירושלים נעצרו למעלה מעשרים חשודים בחשד למעורבותם באירועי אלימות, הפרות סדר אלימות, סמים, תמיכה והזדהות עם ארגון

קרא עוד »
דילוג לתוכן