הכירו את א' כח הסיוע המיוחד של משטרת ירושלים I הפעילות היפה של רס"ב פינוס ושוטרי המחוז

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

השוטר הקהילתי מתחנת המשטרה מוריה במחוז ירושלים הגשים היום את חלומו של א' בן ה-11 להפוך לשוטר, לפחות ליום אחד, בסיוע "ניידת המשאלות" של משטרת ישראל.

פניה מרגשת מאימו של ילד בן 11 תושבי אחד המושבים הסמוכים לירושלים, הלומד בחינוך מיוחד ושחולם מיום היוולדו להיות שוטר, התגשמה היום הודות לשוטר הקהילתי רס"ב מיכאל פינוס מתחנת מוריה שרתם את עמיתיו למשימה.

לאחר שבשבוע שעבר פגש השוטר הקהילתי את א' וסיפר לו ארוכות על משטרת ישראל, הגיעה הבוקר ניידת המשאלות של משטרת ישראל אל ביתו של א', לאחר שלילה שלם לא הצליח להירדם לדברי האם, ואספה אותו ליום מהנה במשטרת ישראל.

את הבוקר החל א' יחד עם השוטרים שהסיעו אותו אל יחידת הפרשים של מחוז ירושלים ולאחר מכן אל יחידת הכלבנים המשטרתית. בהמשך, ביקר האורח המיוחד ביחידת הזיהוי הפלילי המחוזית ויחידות הסיור בתחנת מוריה ולקראת סיום היום פגש את מפקד תחנת מוריה נצ"מ קובי יעקובי שהעניק לו דרגות ותעודת מינוי שוטר.

לבקשתו המיוחדת של א' במהלך היום, בסיום ביקורו הסיעה אותו "ניידת המשאלות" אל בית הספר בו לומד. בכל זאת, הרי א' הפך שוטר ליום אחד בכל מובן המילה, של תחנת מוריה.

תגובות פייסבוק

כתבות נוספות

השכרת מכולות משרד

אם בעבר הקונוטציה למשרד הייתה בהכרח מבנה משרדי מפואר, גבוה ויוקרתי הממוקם בלב העיר, כיום ישנם הרבה פתרונות ביתיים, חמימים וזולים יותר. אחד מהפתרונות הללו,

קרא עוד »
אחד העצורים

למעלה מ-20 חשודים תושבי סילוואן נעצרו אמש; החשדות: הפרות סדר, סמים והזדהות עם ארגוני טרור

בפעילות אכיפה משולבת בהובלת משטרת ישראל בסילוואן שבמזרח ירושלים נעצרו למעלה מעשרים חשודים בחשד למעורבותם באירועי אלימות, הפרות סדר אלימות, סמים, תמיכה והזדהות עם ארגון

קרא עוד »
דילוג לתוכן