חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חבר פרלמנט שוודי מביע תמיכה נחרצת בישראל במאהל הגבורה בירושלים

חבר פרלמנט שוודי במאהל הגבורה: "לישראל יש הזכות להגן על עצמה"

חבר הפרלמנט השוודי אלכסנדר כריסטיאנסון ביקר היום – ד', במאהל הגבורה של המשפחות השכולות בירושלים, הביע תמיכה בישראל וחיזק את המשפחות.

כריסטיאנסון הגיע כחלק ממשלחת של חברי פרלמנט זרים ביוזמת ח"כ אוהד טל. הוא אמר: "בניגוד למה ששומעים במדיה, הרבה אנשים תומכים בישראל."

משלחת חברי פרלמנט מהעולם ביקרה הבוקר – ד' – במאהל הגבורה בירושלים. בין חברי המשלחת היו כריסטיאנסון, הפוליטיקאי האמריקאי סטיב ברגר ועוד.

חברי המשלחת נפגשו עם פרידה מרציאנו, אמו של סמ"ר אליהו מרציאנו ז"ל, ועם הרב אחיה אליהו, אביו של סמל אריאל אליהו ז"ל. הם סיפרו על בניהם ועל הקורבן שהקריבו במלחמה. במהלך המפגש, התפרק כריסטיאנסון בבכי ונפל על ברכי האב השכול.

הרב אחיה אליהו אמר לחברי המשלחת:

"אולי אנשים שוכחים את הקורבן שילידנו הקריבו, אז לראות אתכם פה משמעותי עבורנו מאוד וגורם לנו להרגיש שכולנו מאוחדים יחד נגד הרוע. כולנו חולמים ומאמינים שהימים הטובים עוד יבואו, ועלינו להילחם כדי להביא אותם. תודה רבה לכם."

כריסטיאנסון חיזק את המשפחות השכולות והביע תמיכה נחרצת בישראל:

"הגעתי לכאן כדי לתמוך בישראל ולהגיד לתושביה כי אנשים רבים בכל העולם תומכים בישראל ונותנים את ליבם עבורה. לישראל יש את הזכות להגן על עצמה, זה חשוב."

הוא פנה לציבור הישראלי: "בניגוד לכל מה ששומעים במדיה ובאליטה, חשוב שתדעו שהרבה אנשים תומכים בישראל ועומדים לצד ישראל."

ח"כ אוהד טל אמר:

 "באנו לאוהל פורום הגבורה עם נציגים מארה"ב ומשוודיה שבאו להביע את אהבתם לישראל, את תמיכתם בישראל ואת רצונם שישראל תנצח את המלחמה, עד הסוף."

נזכיר כי מאהל הגבורה הוקם לפני כחודש ע"י משפחות שכולות שבניהן נפלו במלחמת 'חרבות ברזל', במטרה לחזק את מנהיגי ישראל ולדרוש ניצחון במלחמה.

קרדיט: דוברות פורום גבורה

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן