חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעון אקדמי: במרכז האקדמי לב חנכו מעון לילדי הסטודנטים

עם פתיחת שנת הלימודים נחנך השבוע מעון לתינוקות ופעוטות בקמפוס המרכז האקדמי לב, במטרה להעניק מענה לסטודנטים הרבים בעלי המשפחות הלומדים במרכז

בין מוסדות החינוך אשר החלו השבוע את שנת הלימודים, היה השנה מעון מיוחד, אשר נחנך במיקום יוצא דופן – קמפוס המרכז האקדמי לב. המעון, אשר כולל כיתת תינוקות מגילאי 4 חודשים עד שנה וכיתת פעוטות מגילאי שנה עד שלוש, יצטרף לגן הילדים אשר כבר פועל בקמפוס מזה מספר שנים, לרווחת הסטודנטים.

"כמוסד אקדמי בעל צביון דתי, ציבור הסטודנטים שלנו כולל שיעור גבוה של בעלי משפחות" מציינים במרכז האקדמי לב. "לאור זאת הנהלת המרכז החליטה על פתיחת המעון במתחם המעונות לסטודנטים נשואים, אשר לאחרונה עבר שיפוץ מקיף שמומן מכספי תרומות".

צילום: אבי חיון

"בשנה שעברה הבן הגדול שלנו היה במעון בקצה המרוחק של השכונה" מספרת טל בכר אשר מתגוררת בשנתיים האחרונות במתחם יחד עם בעלה דביר, סטודנט להנדסת אלקטרוניקה במרכז. "זה הצריך מאיתנו התארגנות לא פשוטה, ואם מוסיפים למשוואה גשם, מזג אוויר סוער או סתם פקקים ארוכים ובלתי צפויים, הדרך למעון וחזרה לקמפוס הייתה אורכת כשעה. עכשיו אני יכולה לצאת בבוקר לעבודה ודביר יכול לרדת עם הילדה מהדירה שלנו למעון שצמוד למעונות ולהמשיך ברגל ללימודים".

"אנו רואים חשיבות רבה בטיפוח סביבת לימודים אקדמית מותאמת לצרכים של סטודנטים צעירים בעלי משפחות" מציין פרופ' חיים סוקניק, נשיא מרכז האקדמי לב. "מטרת המעון לספק את המענה, על מנת שהסטודנטים יוכלו להקדיש את זמנם ללימודי התואר על הצד הטוב ביותר".

במעמד שרי וחברי הכנסת של עוצמה יהודית: מטה הבחירות של סיעת מאוחדים נפתח

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן