חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגלל העברת נתונים: תושב ירושלים נעצר בחשד לעבירות פדופיליה

אחד העצורים

תושב ירושלים בשנות השבעים לחייו, נעצר אמש במסגרת חקירת המשטרה בחשד לעבירות פדופיליה, לאחר שהתקבל דיווח כי במכשיר הסלולרי שברשותו תמונות מיניות של קטינים. מעצרו הוארך בבית המשפט.

אמש בשעות הבוקר, הגיעו בלשי המשטרה אל ביתו של תושב העיר כשצו מעצר שניתן לאחרונה בבימ"ש, וביצעו את מעצרו בחשד לעבירות של החזקת פרסום תועבה ובו דמות קטין. החשוד שנעצר ובוצע חיפוש בביתו, הועבר לחקירה בתחנת מוריה של מחוז ירושלים ובהמשך לכך, הובא בפני בימ"ש שהאריך את מעצרו לטובת החקירה.

לאחרונה התקבלה תלונה במשטרה על ידי עובד חנות סלולר בקניון בעיר ירושלים כי במסגרת עבודתו, הגיע אדם חשוד למקום וביקש להעביר תמונות ממכשיר הטלפון להתקן נייד. מיד עם תחילת פריקת התמונות, הבחין העובד כי חלקן של התמונות של קטינים ובעלות אופי מיני. העובד מיד הפסיק את פריקת התמונות, הרחיק את החשוד מהעסק ודיווח על כך למשטרה.

בעקבות כך, החלו שוטרי תחנת מוריה בפעילות חקירתית במטרה לחשוף את זהות החשוד ולאתרו. בהמשך לכך ולאחר שנודעה זהותו, נעתר בימ"ש לבקשת נציג המשטרה והוציא צו מעצר נגד החשוד, שלאחר איתורו אמש כאמור, הוא נעצר והובל לחקירה, זאת בנוסף לחיפוש בביתו שם נתפסו מספר מחשבים שהועברו למיצוי חקירתי.

אחד העצורים
אילוסטרציה, אזיקים. צילום: דוברות משטרת ישראל

בדיון שהתקיים כבר אמש בבימ"ש בעניינו של החשוד, הוארך מעצרו ביממה נוספת, עד לתאריך 16.11.23, לטובת המשך פעולות החקירה.

במקרה נוסף בתחילת השבוע, התקבל דיווח ממפקחי יחידת "צור" של שירות בתי הסוהר כי בעת ביצוע ביקור בביתו של מפוקח, נמצא ברשותו ובניגוד לצו פיקוח, מחשב נייד אליו מחוברת מצלמה. שוטרי תחנת מוריה הוזעקו למקום מגוריו של החשוד, גבר כבן 70, והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

במסגרת פעולות החקירה, נתפס מחשב השייך לחשוד ובדיקתו העלתה כבר בשלב הראשוני כי מכיל על פי החשד תוכן פדופילי רב. כבר ביום למחרת הובא החשוד בפני בימ"ש ומעצרו הוארך. בדיון נוסף בעניינו שהתקיים אמש, נעתר בימ"ש פעם נוספת לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ב-5 ימים נוספים, עד ליום ראשון הקרוב.

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן