חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עובד זר תקף באכזריות בדירה את זוגתו תושבת ירושלים ונעצר

ההרס בדירה. צילום: דוברות המשטרה

עובד זר נעצר לאחר שתקף את בת זוגו

בתום חקירה שהתנהלה במחוז ירושלים, כתב אישום הוגש ע״י התביעה המשטרתית נגד עובד זר. העובד, תושב צפון ירושלים, תקף את בת זוגו, גרם לה לחבלות חמורות ולנזק רב לבית בו שהו.

לפני כשבוע, התקבל במשטרה דיווח על מקרה אלימות חמור בבית בצפון ירושלים, במהלכו הנאשם תקף את זוגתו, לאחר ויכוח שהתגלע בין השניים.

שוטרי תחנת שפט במחוז ירושלים הגיעו במהירות למקום. עם הגיעם, הבחינו באישה כשהיא חבולה בפניה ובגופה, ועצרו לחקירה את בן זוגה.

הנאשם בשנות ה-30 לחייו, עובד זר המתגורר בצפון ירושלים, נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה. כבר בראשיתה של החקירה, התברר כי הנאשם תקף את האשה באגרופים, וגרם לה לחבלות חמורות. בעקבות התקיפה, היא פונתה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

ההרס בדירה. צילום: דוברות המשטרה
ההרס בדירה. צילום: דוברות המשטרה

בנוסף הנאשם גרם לנזק רב לבית שבו שהו.

אתמול עם סיום החקירה וביסוס תשתית ראייתית כנגד הנאשם, הוגש נגדו כתב אישום.

פקד פאדי ג'בר, קצין אלימות במשפחה של תחנת שפט ציין: "אנחנו פועלים לחשוף ולחקור ביסודיות עבירות אלימות מכל סוג שהן, ובפרט אלימות במשפחה. האלימות של הנאשם כלפי זוגתו הייתה חמורה וגרמה לפציעתה.

בסיום החקירה גיבשנו תשתית ראייתית נגד בן זוגה שתקף אותה באלימות, ובאמצעות התביעה המשטרתית הוגש נגדו כתב אישום. נמשיך לפעול למצות את הדין עם עבריינים אלימים במשפחה ובכלל ולהגן על קורבנות האלימות".

מחפשים מקום לאכול בירושלים? זה בשבילכם

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן