חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עובד בניין נעצר לאחר שנופף בסכין יפנית לעבר צעירה בירושלים

הסכין שנתפס ברשות החשוד

שוטרי מחוז ירושלים עצרו עובד בניין תושב מזרח ירושלים, לאחר שעל פי החשד ביצע תנועה מאיימת כשבידו סכין יפני כלפי בחורה צעירה, שחלפה בסמוך לאתר בנייה במרכז ירושלים. מעצרו הוארך לפני זמן קצר

אמש לקראת הצהריים , התקבל דיווח למוקד 100 של המשטרה במחוז ירושלים על חשד לאיום באמצעות סכין יפני מצד פועל בניין במרכז העיר ירושלים, זאת לעבר צעירה שחלפה בסמוך למקום.

עפ״י הדיווח שהתקבל במשטרה, החשוד ביצע תנועה מאיימת לעבר פניה של הצעירה ממרחק קצר כשאחז בידו ונופף בסכין יפני. מיד לאחר המעשה, נמלט החשוד מהמקום.

כוחות משטרה רבים ממחוז ירושלים שהוזעקו למקום, ערכו סריקות באזור. בתוך זמן קצר, החשוד במעשה- בן 17 תושב צור באהר שבמזרח ירושלים, אותר ונעצר על ידי צוות של שוטר ופקח מיחידת השיטור העירוני בירושלים.

בחיפוש בכליו, איתרו השוטרים ברשותו את הסכין היפני, הזהה לדיווח שנמסר למשטרה. החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה שבמחוז ירושלים. הבוקר, הובא החשוד בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרו ביממה נוספת, עד לתאריך 8.3.24, לטובת המשך החקירה.

האירוע עורר חשש בקרב תושבי ירושלים, במיוחד לאור גל האלימות האחרון שפקד את העיר. גורמים במשטרה ציינו כי הם פועלים בנחישות וביד קשה כנגד כל מקרה של אלימות ואיומים, וכי יפעלו למיצוי הדין עם החשוד.

הסכין שנתפס ברשות החשוד
קרדיט: דוברות המשטרה

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן