חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחפשים דירה? יכול להיות שזה הפתרון בשבילכם

צילום: ליאור פתאל

אשטרום החלה בשיווק פרויקט דירה להשכיר בקריית היובל ירושלים. בפרויקט 396 דירות חדשות להשכרה ארוכת טווח ואכלוס מידי, רבע מהן מיועדות לזכאים.

אשטרום מציעה מבצע מוגבל של חודש שכירות חינם לכל דייר בשוק החופשי עם אופציה להאריך את תקופת השכירות עד 10 שנים.

הפרויקט ינוהל כקהילה ויצטרף לקהילות של אשטרום שמפעילה כבר למעלה מ-730 יחידות להשכרה ולמעלה מ-1,500 דירות נוספות להשכרה בשלבי תכנון שונים
פרויקט נוסף של חברת דירה להשכיר וקבוצת אשטרום יוצא לדרך עם שיווק הדירות לציבור.

הפרויקט, בו זכתה קבוצת אשטרום והשלימה את הבניה, ממוקם בקריית היובל בירושלים וכולל 396 דירות להשכרה ארוכת טווח. 25% מהדירות שישווקו מיועדות לזכאי משרד השיכון במחיר המגלם הנחה של 20% ממחיר השוק.

ירושלים היא בין הערים עם היקף יחידות הדיור להשכרה ארוכת טווח הגבוה בישראל במודל דירה להשכיר עם 11 פרויקטים ברחבי העיר, בהיקף כולל של 2,386 יח"ד. 333 יח"ד מתוכן כבר אוכלסו, ו- 528 יח"ד דירות נמצאות כעת בשלבי אכלוס והשאר נמצאות בשלבי הקמה ושיווק.

לקראת היציאה לשיווק והאכלוס המיידי של הפרויקט, מציעה אשטרום מגורים להשכרה דירות לשכירות ארוכת טווח בתנאים גמישים: השוכרים שיחתמו עד סוף חודש פברואר, יקבלו הטבה חד פעמית ויזכו בחודש דמי שכירות חינם.

הפרויקט הייחודי מציע בית ירושלמי חדש בשכונה מתחדשת בעיר, והדירות יושכרו לתקופה של עד 10 שנים עם אפשרויות רבות ליציאה מוקדמת.

בפרויקט קריית היובל, 396 דירות ב-3 מגדלים בני 22 קומות. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון ומכיל 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים כאשר לכל הדירות מרפסת, חניה וממ"ד.

דירות 2 חדרים בפרויקט מוצעות להשכרה החל מ-4,770 שקל, דירות 3 חדרים החל מ-6,410 שקל, דירות 4 חדרים החל מ-7,750 שקל, ו- 8,699 שקל לדירת 5 חדרים.

המחירים לזכאים: דירות 2 חדרים יושכרו ב-3,840 שקל, דירות 3 חדרים יושכרו בטווח מחירים שבין 5,120-5,280 שקל ודירות 4 חדרים ב-6,000 שקל (שכירות לחודש). דיירי המתחם ייהנו מתקופת שכירות ארוכה בדמי שכירות קבועים צמודי מדד, כאשר נשמרת לכל דייר האפשרות לסיים את השכירות בכל שנה.

פרויקט המגורים ממוקם מעל 2 קומות מסחר ותעסוקה, בהם יפעלו בית קפה, סופרפארם, קופות חולים, בית מרקחת, סופר מרקט, חנויות אופנה ועסקים נוספים, וכן משרדים, קליניקות פרטיות ועוד. הפרויקט נבנה על ידי קבוצת אשטרום בסטנדרט חדיש ואיכותי תוך הקפדה על בנייה ירוקה ומודרנית, לרווחת הקהילה והשכונה.

הפרויקט ממוקם בסמוך לגן המפלצת האייקוני ושוכן בנקודה אידיאלית במרחק נגיעה מעין כרם הציורית, פארקים רחבי ידיים ובקרבה למוסדות חינוך מובילים. מכל אחת מהדירות נשקף נוף פנורמי של מונומנטים ציוריים של ירושלים. לפרויקט גישה מהירה אל צירי התנועה הראשיים היוצאים והנכנסים לירושלים וקיימת תחנה של הרכבת הקלה סמוך למתחם עצמו.

במתחם יפעלו חדר כושר, מועדון דיירים, ופינת שעשועים לילדים, והפרויקט ינוהל ויתוחזק על ידי אשטרום מגורים להשכרה בתוך יישום מודל ניהול הקהילות של החברה אשר זוכה להצלחה ולהערכה רבה בארץ. את הפרויקט תנהל מנהלת קהילה מקצועית אשר אחראית על רווחת הדיירים, ומספקת שירותים חברתיים, אירועים משותפים, ערבי תרבות ועוד.

שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף אמר: "שכירות ארוכת טווח היא חלק משמעותי בסל הכלים של המשרד עבור פתרון דיור למשפחות צעירות. אני מברך על תחילת שלב האכלוס של פרויקט זה בקרית היובל, המשפחות שיגורו במבנים אלו יזכו למיקום מרכזי ואיכותי לאורך זמן.

צילום: ליאור פתאל
אשטרום קריית היובל. צילום: ליאור פתאל

מטרתנו היא להמשיך ולקדם מכרזים המיועדים לשכירות ארוכת טווח בכל רחבי הארץ במקביל להגרלות דירה בהנחה, מתן מענקים ברכישת דירה מיד שנייה וכלים נוספים".

לדברי שמאי קמה, מנכ"ל אשטרום מגורים להשכרה: "אני גאה להשיק את קהילת אשטרום מגורים להשכרה בקריית היובל בירושלים. זהו הפרויקט הגדול ביותר של החברה אשר על תכנונו והקמתו שקדו מיטב אנשי המקצוע המובילים בשוק.

אני משוכנע כי אנו מביאים בשורה חדשה לשוק הדיור להשכרה בעיר, ומאמין כי הפרויקט יהווה פתרון ארוך טווח למשפחות, סטודנטים, ומשפרי דיור מהשכונה ומירושלים רבתי, המחפשים מגורים בשכירות לאורך תקופה ובתוך קהילה חברתית ותומכת.

אנו באשטרום, שמחים על ההתעניינות הרבה שהפרויקט מעורר בקרב אוכלוסיות שונות, ואין לנו ספק כי מעבר לתנאיי השכירות הנוחים, אנו נדע להעניק גם ללקוחותינו בירושלים את שירותי הקהילה והתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר ולפי מודל הקהילות המוכח שלנו.

ביחד עם הקהילה החדשה בקריית יובל, אשטרום מגורים להשכרה מנהלת אלפי דירות בתחום ההשכרה ותמשיך להוביל את התחום בישראל".

ענבל דוד, מנכ"לית דירה להשכיר הוסיפה: "אני מברכת את תושבי ירושלים ואת קבוצת אשטרום על אכלוסו הקרוב של הפרויקט ומקדמת בברכה את ציבור השוכרים, כ-400 משפחות אשר בקרוב יקימו בו את ביתן.

השוכרים ייהנו ממגורים באיכות גבוהה ובמיקום מבוקש וחשוב מכך, בוודאות ויציבות בתנאי השכירות, שיאפשרו להם לתכנן טוב את עתידם. נמשיך להגדיל את היצע יח"ד להשכרה ארוכת טווח על מנת להציע לציבור השוכרים בישראל אלטרנטיבת מגורים אטרקטיבית בהישג יד".

קבוצת אשטרום היא מחברות הבנייה והנדל"ן המובילות בישראל, שמניותיה נסחרות במדד ת"א-35. הקבוצה פועלת ב-8 מגזרי פעילות עיקריים ביניהם אשטרום מגורים להשכרה, אשר מקימה פרויקטים למגורים להשכרה ארוכת טווח בכל רחבי הארץ. יו"ר קבוצת אשטרום הינו מר רמי (אברהם) נוסבאום. מנכ"ל החברה הינו מר גיל גירון.

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן