חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחווה למפונים: אמנים ישראלים יצרו עיצובים מיוחדים על גבי המיקסרים של המותג DAVO PRO

במותג המיקסרים המוביל DAVO PRO נעשים כל העת מאמצים רבים על מנת לסייע לתושבים שפונו מכל חלקי הארץ, ובימים אלה מתוך רצון להעלאת המורל ועל מנת לייצר פעולות הפגה, השיקו ב-DAVO PRO מיקסרים חדשים במהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת, בצבעי כחול ולבן, עם כיתובים ואיורים הקשורים למלחמת ״חרבות ברזל״.

על העיצובים חתומים אמנים ישראלים מובילים, דוגמת יוסי ארביב שאייר את מפת ארץ ישראל ועליו נכתב ״אל תירא ישראל״.

בתקופה האחרונה מקיימים הקונדיטורים והמשפיענים של החברה מדי שבוע סדנאות בצקים למפונים מהדרום, העוטף והצפון שכן פעילות עם בצק משמשות לתרפיה בקרב הורים וילדים כאחד, והיכולת לעסוק בבצק שעות ארוכות, מסייעת להם בהשגת מעט נחת ושלווה מהתקופה הקשה אותה כולנו חווים.

המיקסרים בהם משתמשים בסדנאות הינם מיקסרים שעוצבו במסגרת המיזם המחבר בין אמנים ישראלים מתחומים שונים דוגמת מקעקעים, אמני גרפיטי ועוד, ותכליתו – להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם דרך עיצוב על גבי המיקסר ברוח התקופה, וכך עוצבו מיקסרים עם סטיקרים או משפטים שנכתבו על צמידים, שרשראות שרבים מאיתנו משתמשים בהם ביום יום מאז ה-07.10.

לדברי עופר גבאי, מבעלי DAVO PRO: ”מה שעמד מאחורי הרעיון הוא הרצון לחבר את עולם האומנות לעולם המטבח דרך קטגוריות שונות של אומנות, לקחנו סדרה של מיקסרים ועיצבנו אותה עם מסרים פטריוטיים ארץ ישראלים כי רק ביחד ננצח!.

אנו נרתמים ככל הניתן למאמץ המלחמתי, מצדיעים ללוחמים, מתפללים להשבת החטופים ומשתתפים בצערם של המשפחות שאיבדו את היקר להן מכל".

טווח המחירים של המיקסרים הוא: מ-2,000 ₪ ועד 6,000 ₪. ניתן להשיג דרך אתר החברה.

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן