חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

108 כוורות זיקוקין: בלשי המשטרה תפסו על חם שני חשודים בעת ביצוע עסקה

מעצר במהלך עסקת סחר בזיקוקין: בלשי המשטרה עצרו בשעת מעשה שני חשודים בבית חנינא, ותפסו ברשותם 108 כוורות זיקוקין

אמש בפעילות יזומה של בלשי היחידה המרכזית מחוז ירושלים בבית חנינא, נעצרו שני חשודים בעת עסקת סחר בכוורות זיקוקין. השוטרים תפסו ברשות החשודים 108 כוורות זיקוקין ועצרו את החשודים בעת שסחרו בהם.

שני החשודים שנעצרו, בשנות העשרים לחייהם תושבי מזרח ירושלים, נלקחו לחקירה בימ״ר ירושלים וכוורות הזיקוקין נתפסו ע״י הבלשים.

צילום: דוברות משטרת ישראל

בתוך כך, שוטרי מחוז ירושלים ממשיכים בפעילות מוגברת לקראת פרסום תוצאות בחינות התאוג'יהי בימים הקרובים בקרב תושבי מזרח ירושלים מתוך כוונה לאתר, למנוע ולעצור את אלו שיבחרו לסכן את הציבור על ידי שיגור זיקוקין מסוכנים.

הפעלת זיקוקין שלא בידי אדם מוסמך מהווה סכנה מיידית לכל מי שנמצא בקרבתם תוך סכנת פגיעה באזרחים תמימים, ולא אחת הם משמשים גם לניסיונות לפגוע בכוחות הביטחון במהלך הפרות סדר והתפרעויות. שימוש בהם שלא כדין- מהווה שימוש בחומר נפץ, זאת בהתאם לתיקון החדש בחוק.

מהמשטרה נמסר: "אנו שבים וקוראים לציבור ההורים ולאותם צעירים להימנע מהפעלת זיקוקין ולשמור על הסדר נוכח הסכנות הרבות שכרוכות בשימוש בזיקוקין שלא כחוק למשתמש בהן ולסביבתו. לצד זאת, משטרת ישראל תמשיך ותפעל בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם אותם פורעי חוק שיבחרו לסכן את חייהם ואת שלום הציבור ורכושו".

סוף סוף: הבשורה החדשה לתושבי חומת שמואל

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן