גאווה אשקלונית: טלפייר רוכשת את חברת Lcontrol ומרחיבה את פעילותה בתחום טכנולוגיות הבניין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

טלפייר השלימה בשבועות האחרונים את רכישת חברת Lcontrol האשקלונית ובכך הרחיבה עוד את סל הפתרונות הטכנולוגיים שהיא מציעה לבניין המודרני, בהם מערכות גילוי אש מבית טלפייר, מערכות כריזה מבית הכח בת קול בע"מ, אותה רכשה טלפייר לפני כשנה וכעת גם מערכות בקרת מבנה ומערכות שו"ב בטחון מבית Lcontrol.

טכנולוגיה חדשנית נוספת מצטרפת למשפחת טלפייר: חברת Lcontrol מאשקלון, שהוקמה לפני כעשר שנים על ידי יגאל לזר, פיתחה את תוכנת ה Sniper, המשמשת לבקרת מבנה ולשליטה ובקרה במערכות הביטחון של הבניין המודרני. תוכנת ה-Sniper ידועה בקלות התקנתה, בידידותה למשתמש, ובגמישותה להתממשקות עם מערכות צד שלישי.

עם רכישת Lcontrol השלימה טלפייר את סל הפתרונות שתציע ללקוחותיה לניהול הבניין המודרני וביניהם: מגדלי מגורים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מפעלים תעשייתיים, מלונות, מוסדות ציבור (בתי חולים, מרכזי תרבות, מוזיאונים, מוסדות חינוך וכו') רשתות שיווק, מרלו"גים, לקוחות ביטחוניים תשתיות לאומיות, Data Centers ועוד.

Lcontrol תפעל באופן עצמאי, כחברת בת של טלפייר, תחת הנהלתו של יגאל לזר, שנשאר בעל מניות ושותף בחברה. בין לקוחות Lcontrol ניתן למצוא כבר היום את אוניברסיטת בן גוריון, את הקו האדום של הרכבת הקלה בגוש דן, חברת ברינקס ועוד. Lcontrol תמשיך לשרת את לקוחות החברה הקיימים והעתידיים על הצד הטוב ביותר גם לאחר שינוי אופי הבעלות.

צילום: יח"צ

לדברי שגיא רובין, מנכ"ל טלפייר: "רכישת LCONTROL היא מהלך נוסף המקדם אותנו להגשמת האסטרטגיה העסקית, במסגרתה נציע ללקוחותינו סל פתרונות טכנולוגיים לניהול הבניין המודרני.

זהו צעד נוסף באתגר להעמיד מערך של פתרונות חכמים, הצופים פני עתיד בניהול הבניין המודרני, באמצעות שילוב מערכות קיימות עם טכנולוגיות מתקדמות לטובת ייעול משאבי הבניין ושמירה על בטיחותו ובטיחות יושביו.

אין לי ספק שצירוף הצוות המוכשר של Lcontrol בראשות יגאל לזר יהווה תוספת חשובה למשפחת טלפייר ואני בטוח שהרכישה תניב הצלחות עסקיות משמעותיות בטווח זמן קצר".

יגאל לזר, בעלי חברת LCONTROL הוסיף: "אנחנו שמחים להצטרף למשפחת טלפייר. אין לנו ספק שהטכנולוגיות שפיתחנו, לצד המערך השיווקי והעסקי של טלפייר ירחיב את יריעת הלקוחות שלנו ויביא לעולם פתרונות טכנולוגיים משולבים שטרם חשבנו עליהם עד כה".

העסקה נחתמה ואושרה בימים האחרונים. העסקה לוותה על ידי עו"ד יוני אבני מצד טלפייר וע"י ורו"ח אורון כהן מצד Lcontrol.

אחדות בין הרבנים: זקן רבני הציונות הדתית הרב דרוקמן קורא להשתתף מחר בהפגנה בירושלים

תגובות פייסבוק

כתבות נוספות

דילוג לתוכן