הקשר החם שנרקם בין הנער ר' לשוטרי תחנת מוריה במחוז ירושלים והביקור המרגש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

לפני מספר ימים הזמין השוטר הקהילתי בשכונת עין כרם שבירושלים את ר', נער בן 17 עם צרכים מיוחדים, לביקור בתחנת המשטרה מוריה. משיחה עם אימו של ר' עלה כי בנה המיוחד אוהב בכל נפשו את כוחות הביטחון שמגנים על ביטחון הציבור והמדינה.

הנער המיוחד הגיע אל תחנת המשטרה שם נערך עבורו סיור בין בעלי התפקיד השונים- סיור, חקירות, זיהוי פלילי ובהמשך לכך, הוצגה בפניו ניידת משטרה מבצעית ממנה התרשם רבות.

צילום: דוברות משטרת ישראל

כיאה לביקורים מיוחדים מעין אלו, בסיום היום העניק לו השוטר הקהילתי כובע משטרתי כמתנה למזכרת, מתנה שגרמה עבורו להתרגשות ושמחה רבה.

הבוקר, הגיע לידי תחנת המשטרה מכתב מרגש מאימו של ר' בו כתבה עד כמה ביקור זה היה משמעותי ומשמח עבור בנה.

בין הדברים שציינה – ר' התאהב במשטרה ובצבא ישראל בנסיעתו לישראל כשהיה בן ארבע. התמזל מזלו לעלות לארץ פחות משנתיים לאחר מכן ואהבתו לאנשים המגנים עלינו רק גברה.

צילום: דוברות משטרת ישראל

בהמשך כתבה והוסיפה- דוגמה ספציפית אחת היא השוטרים והשוטרים מתחנת מוריה בתלפיות. בשבוע שעבר הזמינו את ר' להגיע לתחנה ולהתנסות בהיותו שוטר.

הוא נפגש עם שוטרים, התיישב בניידת המשטרה, ערך סיור בתחנה ויצא עם "גיפט" מיוחד – הם נתנו לו כובע משטרה משלו שהוא חובש עכשיו כל יום. עלינו לארץ מסיבה זו.

צילום: דוברות משטרת ישראל

אימתי קאתי מר? כולנו מחכים ומה הסיפור של אחד הניגונים שהפכו למוטו? איך כל יהודי יכול להיות הבעש"ט!

תגובות פייסבוק

כתבות נוספות

השכרת מכולות משרד

אם בעבר הקונוטציה למשרד הייתה בהכרח מבנה משרדי מפואר, גבוה ויוקרתי הממוקם בלב העיר, כיום ישנם הרבה פתרונות ביתיים, חמימים וזולים יותר. אחד מהפתרונות הללו,

קרא עוד »
אחד העצורים

למעלה מ-20 חשודים תושבי סילוואן נעצרו אמש; החשדות: הפרות סדר, סמים והזדהות עם ארגוני טרור

בפעילות אכיפה משולבת בהובלת משטרת ישראל בסילוואן שבמזרח ירושלים נעצרו למעלה מעשרים חשודים בחשד למעורבותם באירועי אלימות, הפרות סדר אלימות, סמים, תמיכה והזדהות עם ארגון

קרא עוד »
דילוג לתוכן