חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בן גביר בסיור לילי בנגב: הנגב קרוב לליבי, נגמרו הימים של העבריינים

בן גביר בסיור לילי בנגב

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ערך הלילה ביקור ביישובים מיתר וכרמית שבנגב, שם עמד מקרוב אחר פעילות המשטרה

במהלך הביקור נפגש בן גביר עם ראש המועצה האזורית מיתר, שמעון פרץ, וקציני מרחב נגב הציגו בפניו ובפני התושבים את עבודת המשטרה ואת השינויים שחלו במדיניות.

לדברי קציני המשטרה, בניגוד לחודשי הרמדאן הקודמים, כעת צוותי המשטרה נכנסים לישובים הבדואיים לאחר ירי ומבצעים מעצרים באופן יומיומי, בשיתוף פעולה עם חברי כיתת הכוננות של היישובים.

בן גביר ערך סיור בקו התפר ושמע מנציגי היישובים על הבעיות וההתמודדות עם היריות. במהלך הסיור הוצגו פתרונות לבעיות שהעלו חברי כיתת הכוננות, ובן גביר הנחה את קציני המשטרה לתגבר את הכוחות והבטיח להיות אוזן קשבת לכל בעיה עד אשר תטופל במלואה.

"זה לא סוד שהנגב קרוב לליבי מאוד," אמר בן גביר בתום הסיור. "מיום כניסתי לתפקיד הצבתי לי את נושא המאבק להחזרת המשילות לנגב כמטרה עליונה. ואכן, בוצעו עשרות שינויים, הן על ידי חיזוק המשטרה בדרום והן על ידי פעילות ומבצעי מנע."

"אמנם יש עדיין הרבה מה לשפר, ואנחנו ערים לבעיות ולאתגרים," הוסיף בן גביר. "אמשיך לפעול בכל הכוח ובמידת הצורך להגיע כמה שיצטרך עד שדברים יחזרו למסלולם. לא יתכן שעבריינים יחיו בתחושה שהם בעלי הבית ויעשו ככל העולה על רוחם. נגמרו הימים האלה. משטרת ישראל תגיע אל כולם במוקדם או במאוחר."

בביקור השתתפו גם מזכירו הביטחוני של בן גביר, תנ"צ משה פינצ'י, סממ"ז דרום תנ"צ חיים שמואלי, סמ"מר דרום נצ"מ אבי לוי, סמת"ח עיירות רפ"ק יוסי אסנפי ונציגי היישובים.

בן גביר בסיור לילי בנגב
צילום: יחצ
בן גביר בסיור לילי בנגב
צילום: יחצ
צילום: יחצ

 

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן