חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חבר המועצה נגד קבוצת הכדורגל: "השלט שהונף במשחק אמש – ביזיון"

הבאנר שהונף אמש במשחק בטדי.

יהודה בן יוסף, חבר מועצת העיר ירושלים ונשיא העדה הכורדית בישראל תוקף את הנהלת הפועל באר שבע.

"התמונה הזו בה הונף ״באנר״ ביציעי הפועל ב״ש אמש במשחק הגביע מול בית״ר ירושלים אהובתי, הוא לא פחות מביזיון, שערוריה ובושה.

על פניו מדובר בניסיון סרקסטי לעקוץ את אוהדי בית״ר ירושלים שהרי חלק נכבד מאוהדי הקבוצה ומתושבי העיר שלנו, ואני בתוכם, הם בני העדה הכורדית. אבל בימים של מלחמה, בה למילה אש ולשימוש באש יש קונוטציה מזעזעת לא ברור לי איזה מנהל אירוע ואחראי אבטחה אישר שלט עם פגיעה חמורה באוכלוסייה שלמה, קהל שלם?! איפה הרגישות של כולנו בימים אלו.

הבאנר שהונף אמש במשחק בטדי.
הבאנר שהונף אמש במשחק בטדי.

כולם מדברים על אחדות והסלוגן ״יחד ננצח״ הפך להיות מטבע לשון השגור בפי כל. איך יכול כשמדובר במגרש כדורגל אנחנו שוב מאבדים את הערכים שלנו ומתירים פגיעה שכזו.

אגב, בסביבות העיר אופקים שבדרום בה יש לא מעט אוהדי הפועל ב״ש יש לא מעט מושבים שהוקמו על ידי בני העדה הכורדית וחלקם ללא קשר נמנים על אוהדי הפועל ב״ש וחלקם שילמו מחיר כבד בגופם, נפשם, רכושם ב-7.10.23, זכורים מאוד בני משפחת דוידיאן ובראשם רמי היקר(בני מושב פטיש), יוצאי העדה הכורדית שסיכנו עצמם באלטרואיזם נדיר כשיצאו להציל משתתפי פסיטיבל ״נובה״.

הם לא שאלו מי ומאיזו עדה. הדרישה והציפייה שלי היא שהנהלת הפועל ב״ש תגנה את המעשה ותתנצל, שכן אם חפצי חיים אנחנו, אחדות ואחווה מאפיינים אותנו, ראוי לעשות כן ויפה שעה קודם.

ולידיעה- מנהיגי העם הכורדי שהוא מיעוט נרדף במזרח התיכון, מאז ומעולם היו בני ברית אמיתיים לעם היהודי וסייעו בהברחת גבול והעלייה של יהודים מכורדיסטן לארץ ישראל".

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן