חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מבניני האומה באהבה: אלפי נשים ונערות הצדיעו לחיילי צה"ל

מבניני האומה באהבה: אלפי נשים ונערות מכל הארץ הצדיעו לחיילי צה"ל; הכנס בסימן: ״בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו״.

לראשונה מאז מלחמת חרבות ברזל ובאישור פיקוד העורף התקיים כנס חיזוק ענק של ארגון תפארת העולמי למען קירוב לבבות, לעילוי נשמת הנופלים, הצלה והגנה על עם ישראל במעמד המקובל הגאון הרב יצחק בצרי.

מעל 3000 נשים התפקדו אמש יום ב׳ בבנייני האומה בירושלים לצו השעה לכנס מאחד ורוחני לעילוי נשמת הנופלים, הצדעה לחיילי צה״ל ולמען אחדות עם ישראל.

נר חמישי של חנוכה בסימן של אחדות וגאולה בבנייני האומה עם מיטב הזמרות ונשות ציבור שהגיעו לחזק את עם ישראל.

לאחר חודשים שבהם מדינת ישראל נמצאת במלחמה וכולם עסוקים בחדשות ובהישרדות קיומית התקיים ערב תפילות עוצמתי ומעצים מאז הנחיות פיקוד העורף אושר לקיים אירוע גדול ולאפשר פתיחה לקהל הרחב ואף נתרמו מאות כרטיסים למשפחות הדרום והצפון.

צילום: יעקב סגל

במהלך הערב הופיעו מיטב הזמרות ואושיות ציבוריות, ביניהן: הרבנית חגית שירה, הסטנדאפיסטית נויה מנדל, הזמרת יפוש ברכהן, הזמרת אסתר כליפא, הזמרת ציפורה איבגי, הזמרת לאה דרור, אודל קליגר, הזמרת מישל אלבז ועוד.

את הערב הנחתה אשת התקשורת יעל צין. בהפקת דניאל פרו ותזמורת דניאל ארבלי.

בשיאו של הערב, לקול שירי תורה, כתב המקובל הרב יצחק בצרי שליט"א את האותיות הראשונות בספר התורה יחד עם הרב רועי מזרחי, לעילוי נשמת הנרצחים, ולזכות חיילי צה"ל.

לדברי ארז מיימון יו"ר ארגון תפארת: ״אלה ימים של חנוכה חג של אורות ושמחה ולכן היה חשוב דווקא עכשיו לא לתת לאף אחד לקחת לנו את השמחה והאמונה. אתמול הוכחנו שאת המנגינה הזו אי אפשר להפסיק. עם ישראל חי.

האותיות הראשונות של ספר התורה נכתבו באירוע אמש ובחג השבועות אי״ה יוכנס ברב פאר והדר להיכל ה’.״

מנחת הכנס, אשת התקשורת יעל צין. צילום: יעקב סגל

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן