חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תלמידות הגימנסיה העברית ירושלים אלופות המתמטיקה של ישראל

אלופות מתמטיקה של ישראל

מצוינות חינוכית: תלמידות מהגימנסיה העברית בירושלים זכו במקום הראשון בחידון המתמטיקה הארצי

הישג מרשים: תלמידות נבחרת המתמטיקה של בית הספר הגימנסיה העברית בירושלים גברו על 34 נבחרות מכל רחבי הארץ וזכו במקום הראשון בחידון המתמטיקה השנתי של ארגון "כל ישראל חברים-אליאנס".

החידון: כ-800 תלמידות מכיתה ט' מ-35 בתי ספר ברחבי הארץ התמודדו בחידון, לאחר תקופה ארוכה של השקעה ולמידה. הן התמודדו במגוון שאלות מתמטיות, חידות ותחרות נבחרות בתי ספר.

הנבחרת הזוכה:

עדן בליץ, נועה קוינט, נועה צפריר ויערה לנגה ייצגו את הגימנסיה בגאווה. "אני מתרגשת ועדיין לא מאמינה שניצחנו", סיפרה אחת מהן. "אני שמחה שהצלחנו לשמור על רוח חברותית גם במצב תחרותי. נהניתי מאוד", שיתפה תלמידה אחרת.

השופטים: אנשי ונשות חינוך ומתמטיקה, וכן בכירים ובכירות מחברות ענק כמו פאפאיה גלובל, מליו, אלביט, LifeSci Partners, קרן פוזן ישראל ועוד.

תוכנית "סודקות את תקרת הזכוכית":  פועלת במטרה להעצים תלמידות בתחומי המדעים, הטכנולוגיה והמתמטיקה. התוכנית, הפועלת במסגרת ארגון "כל ישראל חברים-אליאנס", מעודדת מצוינות חינוכית ומקדמת נערות ללימודי 5-4 יח"ל במתמטיקה ובמקצועות מדעיים. מטרת התוכנית היא לפתוח עבורן את כל השערים ואופקי הבחירה באקדמיה, בצבא ובתעסוקה.

ברכות:

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "תלמידות יקרות – אנחנו גאים בכן.
ההישג המרשים של תלמידות הגימנסיה העברית בחידון המתמטיקה הארצי הוא עדות נוספת למצוינות החינוכית בירושלים. אנו מברכים את הצוות החינוכי בבית הספר ואת התלמידות הזוכות על ההשקעה הרבה. נמשיך לתמוך ולקחת חלק בתוכניות המקדמות מצוינות חינוכית ולפעול לקידום ההזדמנויות עבור כל תלמידות ותלמידי העיר".

מצויינות במתמטיקה
צילומים: ליאור דסקל עבור אייקון
אלופות מתמטיקה של ישראל
צילומים: ליאור דסקל עבור אייקון
חידון המתמטיקה
צילומים: ליאור דסקל עבור אייקון

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן