חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המורה שעודד טרור נעצר על ידי מחוז ירושלים במשטרה

אחד הפוסטים, צילום: דוברות משטרת ישראל

לגיטמציה לטרור ולחמאס בשעת מלחמה ועלילות אונס נגד חיילי צה״ל

שוטרי מחוז ירושלים עצרו מורה להסטוריה ואזרחות בבית ספר במרכז הארץ, לאחר שבשעת מלחמה האשים את חיילי צה״ל באונס של פלסטינאיות מאז קום המדינה, והצדיק את מעשי החמאס והמחבלים שאנסו נשים ישראליות.

בעבר גם קרא לטייסי צה״ל רוצחי ילדים ונתן לגיטמציה לטרור במגוון פרסומים. לאחר שהופסקה לאחרונה עבודתו כמורה, נפתח נגדו גם הליך פלילי, הוא נעצר לחקירה ומעצרו הוארך בבימ״ש

משרד החינוך ועיריית פ"ת התעוררו והגישו תלונה – במשטרה פעלו בחכמה והצליחו לעצור אותו

בתקופה האחרונה התקבלה במשטרה תלונה ממשרד החינוך ומעיריית פ״ת, ולפיה מורה לאזרחות ולהיסטוריה בבית ספר בפתח תקווה, הביע תמיכה והזדהות עם ארגון הטרור חמאס ומעשיו המזוויעים שכללו אונס נשים ונערות יהודיות תמימות, ובכך נתן להם לגיטמציה והאשים האשמות חמורות ושקריות את חיילי צה״ל. בעקבות דבריו החמורים החליטו על השעייתו מהוראה לאלתר והפסקת עבודתו במוסד החינוכי.

המשטרה פתחה בחקירה, ושוטרי מרחב דוד במחוז ירושלים עצרו אמש את המורה החשוד תושב ירושלים, שעפ״י החשד פירסם אמירות קשות ושקריות שיש בהן כדי להצדיק מעשי טרור ולהצדיק טרור ואת מעשי האויב בשעת מלחמה.

לא להאמין שאחד כזה מורה בישראל

בין היתר, לאחר מעשי הטבח והאונס של מחבלי חמאס, פרסם בקבוצת מורים שבה חברים מורים רבים, האשמות של חיילי צה״ל באונס מתמשך וכתב: "חיילים ישראלים לא אנסו פלסטיניות? הם עושים זאת משנת 48, זה לא נכנס לספרי הלימוד״.

אחד הפוסטים, צילום: דוברות משטרת ישראל
צילום: דוברות משטרת ישראל

האשמה חמורה ושקרית זו, באה בניסיון שלו להצדיק את מעשי האונס המזעזעים של מחבלי חמאס ביום 7.10 ולתת להם לגיטמציה, כזו שאפילו מחבלי חמאס השפלים כנראה לא חשבו עליה, והכל לעיניהם של המורים המזועזעים וההמומים.

עפ״י החשד, החשוד פירסם גם התבטאויות נגד מדינת ישראל המסייעות לטרור ומקנות לו לגיטמציה לביצוע מעשי זוועות, כשרשם: ״מותר לעם נכבש לעשות כל מה שנדרש כדי להצליח במאבקו״, הכל בהתייחס למעשי טרור.

ואת זה כתב מורה בישראל. צילום: דוברות משטרת ישראל
ואת זה כתב מורה בישראל. צילום: דוברות משטרת ישראל

לפני מספר חודשים הצדיק מחבל והתכחש לטרור שביצע כשפרסם ברשת: "הוא דרס שישה אנשים אבל הוא לא מחבל".

בנוסף, עפ״י החשד, החשוד נהג לפרסם דברי עידוד ולצדד במפרי סדר אלימים לעבר שוטרים וחיילים, הספיד מחבלים ותיאר את מותם באופן תמים. נציין כי בעבר גם קרא לטייסי צה״ל רוצחי ילדים, ולמלש״בים קרא לסרב להתגייס לצה״ל.

החשוד שנעצר הובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית המשפט. בימ״ש החליט להאריך את מעצרו בארבעה ימים, זאת עד לתאריך 13.11. החקירה במשטרה נמשכת.

ממשטרת ישראל נמסר: לצערנו מאז אתמול בערב מספר צייצנים ברשתות החברתיות הצדיקו את מעשיו ופרסומיו של החשוד, ועיוותו את המציאות ביחס לנסיבות ולסיבות מעצרו.

אנו רואים בחומרה מקרה זה שבו מורה להיסטוריה ומחנך ילדים בבית ספר בישראל, מעוות את ההיסטוריה, קורא לטייסי צה״ל רוצחים, מצדיק מעשי אויב ומסייע לאויב בשעת מלחמה, בין היתר ע״י בדיות שכוללות את האשמת חיילי צה״ל באונס וע״י פרסומים שיש בהם מתן לגיטמציה ותמיכה במחבלים ובמעשי טרור מהשפלים ביותר שיש.

העצור בתחנת המשטרה, צילום: דוברות משטרת ישראל
העצור בתחנת המשטרה, צילום: דוברות משטרת ישראל

" רוצה לחזור לימים טובים ומאושרים יותר "

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן