חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כלב ניצל ממוות בטוח במושב רמות: מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום

מושב רמות, אתמול בבוקר, כלב ננעל בשגגה ברכב במושב רמות. למרבה המזל, מתנדבי ידידים הוזעקו למקום וחילצו את הכלב בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב

האירוע החל כאשר דינה בלאק, מוקדנית ידידים, קיבלה קריאה אודות כלב כלוא ברכב. מיד לאחר מכן, אפרים עבו ושמעיה הרשקוביץ, מתנדבי ידידים במרחב, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום.

באמצעות ציוד מיוחד שברשותם, הצליחו המתנדבים לפתוח את הדלתות ולחלץ את הכלב ללא פגע. אפרים מספר: "במהלך עבודתי כנהג חלוקה, התקבלה לפתע קריאת החירום. למרות המרחק הרב שלי מהאירוע, הבנתי את חשיבות המקרה והתחלתי בנסיעה למקום. הגעתי לרכב הנעול ותוך זמן קצר חילצתי את הכלב בשלום. בעליו של הכלב הודה לי מאוד על ההשקעה, והעזרה בעת צרה. זו זכות גדולה לסייע במסגרת הארגון, ולזכות בהצלת חיים".

בארגון ידידים מדגישים פעם נוספת את הסכנה שבאי השארת חיות מחמד ברכב נעול, אפילו לזמן קצר. במקרה של נעילה, יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים בטלפון 1230 מכל טלפון.

חשוב לזכור:

לעולם אל תשאירו חיות מחמד ברכב נעול, גם לא לזמן קצר.

טמפרטורות בתוך רכב יכולות לעלות במהירות רבה, גם ביום נעים, ולסכן את חייו של חיית המחמד.

במקרה של נעילה, צרו קשר מיידי עם מוקד ידידים בטלפון 1230.

הודות לפעילותם המהירה והמסורה של מתנדבי ידידים, עוד כלב ניצל היום ממוות בטוח. אנו קוראים לציבור לגלות ערנות ולנקוט באמצעי זהירות על מנת למנוע מקרים טרגיים אלו.

קרדיט תיעוד: ידידים

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן