חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בשורה לבעלי עסקים בירושלים: יורחב הסיוע לפיתוח עסקים בעיר

בשורה לבעלי עסקים בירושלים: משרד ירושלים ומסורת ישראל ירחיב את הסיוע לפיתוח עסקים חרדים בעיר

שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש בביקור בביזמקס: "לבעלי העסקים החרדים בירושלים, יש תרומה חשובה לכלכלת העיר, נעשה כל שביכולתנו לסייע לצמיחת העסקים החרדים בעיר"

מתחם החדשנות והעסקים החרדי 'ביזמקס' אירח אמש את שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש, שבא לעמוד מקרוב על הפעילות עם בעלי העסקים החרדים במקום ועם כלל העסקים החרדים בירושלים.

את הביקור הוביל מנכ"ל ביזמקס אליהו דינוביץ שהציג לשר את הכלים והפעילות הענפה להצמחת האקו-סיסטם העסקי החרדי בירושלים. השר נחשף להשפעה של מתחם ביזמקס על התרחבות העסקים החרדים בירושלים שמהווים כ-22% מכלל העסקים בעיר, וכן לסיוע של ביזמקס לבעלי עסקים חרדים ירושלמים המעוניינים להעסיק עובדים חרדים.

צילום: דוברות

בסיור השתתפו גם אסף יזדי – מנכ"ל משרד ירושלים ומסורת ישראל, שימי אלבום – רמ"ט השר, אייל חיימובסקי – מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים, ר' יוסי דייטש יו"ר קרן קמ"ח, מוטי פלדשטיין מנכ"ל קרן קמ"ח, עו"ד אברהם יוסטמן סמנכ"ל קרן קמ"ח, גדעון קופרמן מנכ"ל בראשית וחבר הנהלת אחים גלובל, ובכירים נוספים ממשרד ירושלים ומסורת ישראל.

מתחם ביזמקס הינו מיזם פרי שיתוף פעולה ותקצוב של משרד ירושלים ומסורת ישראל על ידי הרשות לפיתוח ירושלים, קרן קמ"ח וקרן אחים גלובל, שנועד להעניק לבעלי עסקים חרדים את הכלים והדרכים להתפתחות וצמיחה עסקית נכונה, במתחם פועלים כ-100 אנשי עסקים חרדים מתחומים שונים.

לדברי שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש: "כולנו מוקירים ומייקרים את לומדי התורה שהם חוד החנית שלנו. מי שהחליט שלא ללמוד על בסיס תורתו אומנותו, מקבל במתחם הזה, שהרשות לפיתוח ירושלים תומכת בו, כלים להתפרנס בכבוד וללא פשרות על מסורת ישראל סבא".

"באופן כללי ובימים מורכבים אלו בפרט יש לבעלי העסקים החרדים בירושלים תרומה חשובה לכלכלת העיר. ניכר כי העבודה שנעשית בביזמקס תורמת לפיתוח העסקים החרדים וממילא גם לכלכלת העיר. המשרד בראשותי שאמון על פיתוחה הכלכלי של ירושלים עושה זאת בין היתר בהשקעה נכונה בצמיחת העסקים החרדים בעיר".

אייל חיימובסקי, מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים הוסיף: "מתחם ביזמקס מהווה מודל מצליח במיוחד לפיתוח סביבה עסקית התורמת הן לבעלי העסקים הלוקחים בו חלק והן לסביבה כולה שנהנית מפירות ההצלחה. אנו שואפים להעתיק את המודל לשכונות נוספות ולאוכלוסיות נוספות בעיר".

צילום: דוברות

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן