חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למעלה מ-250 יחידות דיור: הפרויקט החדש של שופרסל נדל"ן

הדמיית הפרויקט. באדיבות יגאל לוי אדריכלים

קבוצת שופרסל נדל"ן בפרויקט חדש

קבוצת שופרסל ממשיכה ביישום מדיניות ההשבחה של נכסי הנדל"ן בקבוצה.

שופרסל נדל"ן מקבוצת שופרסל פועלת להפוך מגרש, בהיקף של כ-5.6 דונם, עליו בנוי סניף שופרסל בשטח של כ-3,300 מ"ר למתחם מעורב שימושים שיכלול שטחי מסחר, תעסוקה ומגורים.

סניף שופרסל דיל באזור התעשייה תלפיות ברח' פייר קניג בירושלים, ממוקם על קרקע שבבעלות שופרסל נדל"ן, ומשתרע על פני כ-3,300 מ"ר.

במסגרת התוכנית, המתחם המסחרי של שופרסל ייהרס ויהפוך למתחם בהיקף כולל של כ-41,000 מ"ר. המתחם יכלול 184 יח"ד במגדל בן 30 קומות, ומבנה בן 9 קומות בעירוב שימושים המיועד לכ-80 יח"ד להשכרה, לשטחי תעסוקה ולמבנה ציבור.

הפרויקט יכלול כ-29,000 מ"ר המיועדים למגורים, כ-9,800 מ"ר לתעסוקה וכ-2,000 מ"ר למסחר. כמו כן יכלול הפרויקט שטחי ציבור בהיקף של כ-2,300 מ"ר.

מדובר בתוכנית להתחדשות עירונית במתחם שופרסל דיל שבאיזור התעשייה תלפיות בירושלים. התוכנית  הוגשה על ידי "עורבני חברה להשקעות" בע"מ, שבשליטת שופרסל נדל"ן. היא אושרה להפקדה בוועדה המחוזית ירושלים ועל תכנונה אמון משרד "יגאל לוי – אדריכלים ומתכנני ערים".

הדמיית הפרויקט. באדיבות יגאל לוי אדריכלים
הדמיית הפרויקט. באדיבות יגאל לוי אדריכלים

בכירי החברה מתייחסים לפרויקט החדש

איציק אברכהן יו"ר שופרסל, ואורי וטרמן מנכ"ל שופרסל, מסרו: "שופרסל ממשיכה ביישום מדיניות ההשבחה של נכסי הנדל"ן בקבוצה בהתאם לאסטרטגיה העסקית. אזור תלפיות נמצא במיקום מעולה על צירי תנועה ראשיים ובתנופת פיתוח משמעותית. על פי כל ההערכות הוא צפוי למשוך אליו אוכלוסייה חדשה, צעירה ואיכותית."

אורן הוד, מנכ"ל שופרסל נדל"ן אמר: "קבוצת שופרסל נמצאת בתנופה של עשייה בעולמות הנדל"ן. תחום השבחת נכסים מהווה מנוע צמיחה מרכזי בחברה עם פוטנציאל רב בתחום הנדל"ן בארץ, ובהתאם אנו פועלים כדי להרחיב ולבסס את פעילותנו בתחום זה.

התוכנית במתחם תלפיות תאפשר להציע עירוב שימושים אשר יביאו לשיפור משמעותי באיכות חיי התושבים. לצד שיפור איכות החיים, יוקמו גם שטחי מסחר, מגורים ותעסוקה. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם העירייה אשר מאפשר קידום תוכנית בלו"ז מהיר, ובאיכות גבוהה".

למתחם שופרסל דיל חזית לרחוב פייר קניג, חניון עילי וחזית אחורית, וחנייה עילית נוספת על רוב גג המבנה.

במסגרת התכנית, שמשתרעת על פני שטח של 5.6 דונם, ייהרס מבנה שופרסל דיל הקיים המשמש למסחר. במקומו יוקם מבנה בן 9 קומות המיועד לשימושים מעורבים ולמגורים. כמו כן, יוקם מגדל בן 24 קומות המיועד למגורים, שייבנה מעל ל-6 קומות מסד.

הקומות בבסיס המגדל בן ה-30 קומות, יכללו שטחי מסחר ותעסוקה, ואלה יפנו לחזית רחוב פייר קניג. הקומות בבסיס המבנה השני יכללו שטחי תעסוקה, וארבע קומות יוקצו לטובת שטחי ציבור ובית ספר. כמו כן, בחזית האחורית של המתחם יוקם שטח ציבורי פתוח. תכנית הבנייה תכלול מעל ל-200 יח"ד: 184 יחידות דיור חדשות ועוד 80 יחידות דיור להשכרה.

הדמיית הפרויקט. באדיבות יגאל לוי אדריכלים
הדמיית הפרויקט. באדיבות יגאל לוי אדריכלים

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן